Hodnotný rekvalifikační kurz "Specialista marketingu"Hodnotný rekvalifikační kurz "Specialista marketingu"60%

Centrum Informační Společnosti Rekvalifikační kurz: Specialista MarketinguIntenzivní kurz s názvem "Specialista Marketingu" Vás naučí orientovat se ve stěžejních principech marketingu, marketingového mixu či zpracovávat a následně efektivně vyhodnocovat realizované analýzy. V rámci úspěšného dokončení tohoto rekvalifikačního kurzu obdržíte Osvědčení o absolvování kurzu a Osvědčení o získání profesní kvalifikace uznatelné v zemích Evropské unie. Součástí výuky je i oblíbená simulační hra "Unisim". Kurz trvá jeden měsíc a nejbližší termín se uskuteční od 4.11. do 30.11.2015 v Business Centrum Ohradní v Praze 4.Pro koho je určen kurz "Specialista marketingu"Tento kurz je pro všechny, kteří přemýšlejí o změně profesní kvalifikace. Pozice Specialista markatingu je velice žádaná a přináší s sebou i příjemné finanční ohodnocení.  O kurzu "Specialista marketingu"S pomocí tohoto kurzu se naučíte využívat získané znalosti a dovednosti specialisty marketingu v reálných podmínkách. Velmi dobře je zde skloubena potřebná teorie s názornou praxí. Rekvalifikační kurz "Specialista marketingu" je akreditován MŠMT a dle Evropského rámce kvalifikací dosahuje hodnocení na úrovni české maturity. Vzdělávací program se skládá ze dvou částí, z hlavní a bonusové. V hlavní částí můžete očekávatorientaci v základních principech marketingu,osvojení znalostí týkajících se marketingového mixu,využítí nově získaných informací o marketingovém prostředí,provádění marketingových analýz,orientaci v marketingových strategiích,přípravu podkladů pro marketingový výzkum či zpracování a prezentace marketingových dotazníků.V bonusové části je pro Vás připravenaobsáhlá přednáška z oblasti online marketingu od zkušeného experta z oboru,manažerská simulační hra "Unisim", v rámci které si na vlastní kůži vyzkoušíte řízení firmy,výukový materiál zaměřený na online marketing,workshop na vytvoření strategie reálné firmy,zkouška na nečisto, případně možnost jednoho opravného termínu,možnost domluvy termínu kurzu na míru dle preferencí skupiny,profesionální lektorský tým, díky kterému získáte nespočet nových a zajímavých informací.Přínos rekvalifikačního kurzu pro Vászažijete změnu ve svém dosavadním profesním životě a vyzkoušíte si něco zcela nového, zlepšíte své komunikační a prodejní schopnosti,získáte vyšší sebevědomí,lepší pozici na současném trhu práce,Osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu a Osvědčení o získání profesní kvalifikace.Podívejte se na video, ve kterém se Vám představí samotná společnosti CIS a její kurzy.Kdo pro Vás rekvalifikační kurz připravil?Tento rekvalifikační přínosný kurz pro Vás přichystala firma Centrum Informační Společnosti (CIS), poměrně mladá společnost, která se zaměřuje na zvyšování kvalifikace či rekvalifikaci v odvětví marketingu a obchodování na internetu. Zaměřuje se především na oblast nové ekonomiky s využitím moderních metod a poznatků z praxe. CIS pomáhá zájemcům k lepšímu uplatnění na trhu práce, včetně možnosti rozvoje vlastní firmy.
28 900

Popis

Rekvalifikační kurz: Specialista Marketingu

Intenzivní kurz s názvem "Specialista Marketingu" Vás naučí orientovat se ve stěžejních principech marketingu, marketingového mixu či zpracovávat a následně efektivně vyhodnocovat realizované analýzy. V rámci úspěšného dokončení tohoto rekvalifikačního kurzu obdržíte Osvědčení o absolvování kurzu a Osvědčení o získání profesní kvalifikace uznatelné v zemích Evropské unie. Součástí výuky je i oblíbená simulační hra "Unisim". Kurz trvá jeden měsíc a nejbližší termín se uskuteční od 4.11. do 30.11.2015 v Business Centrum Ohradní v Praze 4.

Pro koho je určen kurz "Specialista marketingu"

Tento kurz je pro všechny, kteří přemýšlejí o změně profesní kvalifikace. Pozice Specialista markatingu je velice žádaná a přináší s sebou i příjemné finanční ohodnocení. 

O kurzu "Specialista marketingu"

S pomocí tohoto kurzu se naučíte využívat získané znalosti a dovednosti specialisty marketingu v reálných podmínkách. Velmi dobře je zde skloubena potřebná teorie s názornou praxí. Rekvalifikační kurz "Specialista marketingu" je akreditován MŠMT a dle Evropského rámce kvalifikací dosahuje hodnocení na úrovni české maturity. Vzdělávací program se skládá ze dvou částí, z hlavní a bonusové.

V hlavní částí můžete očekávat

 • orientaci v základních principech marketingu,
 • osvojení znalostí týkajících se marketingového mixu,
 • využítí nově získaných informací o marketingovém prostředí,
 • provádění marketingových analýz,
 • orientaci v marketingových strategiích,
 • přípravu podkladů pro marketingový výzkum či
 • zpracování a prezentace marketingových dotazníků.

V bonusové části je pro Vás připravena

 • obsáhlá přednáška z oblasti online marketingu od zkušeného experta z oboru,
 • manažerská simulační hra "Unisim", v rámci které si na vlastní kůži vyzkoušíte řízení firmy,
 • výukový materiál zaměřený na online marketing,
 • workshop na vytvoření strategie reálné firmy,
 • zkouška na nečisto, případně možnost jednoho opravného termínu,
 • možnost domluvy termínu kurzu na míru dle preferencí skupiny,
 • profesionální lektorský tým, díky kterému získáte nespočet nových a zajímavých informací.

Přínos rekvalifikačního kurzu pro Vás

 • zažijete změnu ve svém dosavadním profesním životě a vyzkoušíte si něco zcela nového,
 • zlepšíte své komunikační a prodejní schopnosti,
 • získáte vyšší sebevědomí,
 • lepší pozici na současném trhu práce,
 • Osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu a Osvědčení o získání profesní kvalifikace.

Podívejte se na video, ve kterém se Vám představí samotná společnosti CIS a její kurzy.

Kdo pro Vás rekvalifikační kurz připravil?

Tento rekvalifikační přínosný kurz pro Vás přichystala firma Centrum Informační Společnosti (CIS), poměrně mladá společnost, která se zaměřuje na zvyšování kvalifikace či rekvalifikaci v odvětví marketingu a obchodování na internetu. Zaměřuje se především na oblast nové ekonomiky s využitím moderních metod a poznatků z praxe. CIS pomáhá zájemcům k lepšímu uplatnění na trhu práce, včetně možnosti rozvoje vlastní firmy.

Podobné kurzy z kategorie

4 denní kurz SPMKT

0.0%
Získejte profesní kvalifikaciObchodní zástupceCo se naučíteOrientovat se v …
800 Kč

Živé setkání: Chytré SEO

0.0%
Živým setkáním "Chytré SEO" Vás provede Pavel Ungr, nezávislý konzultant …