Online přípravný kurz na simulační hru UnisimOnline přípravný kurz na simulační hru Unisim60%

Centrum Informační Společnosti UNIKÁTNÍ PŘÍPRAVNÝ KURZ NA SIMULACI UNISIM Chcete uspět v soutěži "Dostaň se na VŠ bez přijímaček" a vyhrát stipendium v hodnotě 5.000 Kč? Pokud ano, tak je pro Vás tento přípravný kurz ideální, protože díky němu získáte spoustu know how, a tím i náskok před protihráči. Kurz vás připraví na to, jak co nejlépe obstát proti tvrdé konkurenci, zjistíte, jak efektivněji vytvářet produkt, nastavovat prodejní kanály a marketingovou komunikaci. Díky tomuto kurzu si můžete hru Unisim znovu vyzkoušet nanečisto pod dohledem zkušeného lektora.Termín přípravného kurzuOnline kurz, začíná od 16:30 do cca 19:30PROČ JÍT NA PŘÍPRAVNÝ KURZ Abyste ve finálovém kole soutěže "Dostaň se na VŠ bez přijímaček" obstáli a dosáhli co nejlepšího výsledku.Abyste si  znovu vyzkoušeli reálnou simulaci Unisim a získali potřebnou zkušenost.Abyste získali náskok před protihráči a úspěšně odehráli finálové kolo soutěže.Vyzkoušíte si strategické a kreativní myšlení i analytické schopnosti pod dohledem lektora.Kurz můžete absolvovat z pohodlí Vašeho domova. CO ZÍSKÁTE DÍKY PŘÍPRAVNÉMU KURZU Získáte rady a tipy, které vám pomohou co nejlépe odehrát finální kolo simulace Unisim.Získáte přístup ke všem otázkám a odpovědím, budeme sdílet veškeré zkušenosti.Během přípravného kurzu (trvání cca 3h): odehrajete min. 4 virtuální roky vaší firmy pod dohledem lektora (který vám bude radit),získáte přístup na úvodní webinář, kde se budete moci zeptat na vše, co vás zajímá ohledně simulační hry Unisim a toho co by mohlo zlepšit vaše výsledky ve hře. Detailně si s lektorem projdete jednotlivé části simulace, tedy tvorbu produktu,výběr efektivních prodejních kanálů,výběr správné marketingové komunikace,jak pracovat se zaměstnanci,jak správně číst v reportech a mnoho dalšího. OČEKÁVÁNÍ OD PŘÍPRAVNÉHO KURZU Pro úspěšné zvládnutí přípravného kurzu se předpokládá, že si nastudujete video návody a připravíte si dotazy. Lektor vám doplní informce k návodům a bude dávat konkrétní triky ke hře, proto je nutné, abyste byli předem alespoň trošku seznámeni s principem hry a jednotlivými sekcemi. Lektor vám bude k dispozici po celou dobu kurzu, rád zodpoví vaše dotazy nebo dovysvětlí čemu nerozumíte.V případě zájmu proveďte platbu pomocí online karty, aby se částka připsala okamžitě.Podmínky: Objednávka kurzu je závazná.Po vyplnění objednávkového formuláře vám bude odeslán email se zálohovou fakturou, kde budou veškeré platební náležitosti. Částku co nejdříve uhraďte dle vygenerovaných údajů.Po připsání částky na náš účet vám vygenerujeme přístup do přípravné hry, na webinář a do speciální diskuzní skupiny.Pokud se přípravného kurzu nezúčastníte, tak se peníze nevracejí.V této objednávce prosím vyplňte email pod kterým jste registrováni v soutěži.Účast na přípravném kurzu nijak neovlivňuje vaše výsledky ve finálním kole soutěže "Dostaň se na VŠ bez přijímaček".

Popis

UNIKÁTNÍ PŘÍPRAVNÝ KURZ NA SIMULACI UNISIM

Chcete uspět v soutěži "Dostaň se na VŠ bez přijímaček" a vyhrát stipendium v hodnotě 5.000 Kč? Pokud ano, tak je pro Vás tento přípravný kurz ideální, protože díky němu získáte spoustu know how, a tím i náskok před protihráči. Kurz vás připraví na to, jak co nejlépe obstát proti tvrdé konkurenci, zjistíte, jak efektivněji vytvářet produkt, nastavovat prodejní kanály a marketingovou komunikaci. Díky tomuto kurzu si můžete hru Unisim znovu vyzkoušet nanečisto pod dohledem zkušeného lektora.

Termín přípravného kurzu

Online kurz, začíná od 16:30 do cca 19:30

PROČ JÍT NA PŘÍPRAVNÝ KURZ

 • Abyste ve finálovém kole soutěže "Dostaň se na VŠ bez přijímaček" obstáli a dosáhli co nejlepšího výsledku.
 • Abyste si  znovu vyzkoušeli reálnou simulaci Unisim a získali potřebnou zkušenost.
 • Abyste získali náskok před protihráči a úspěšně odehráli finálové kolo soutěže.
 • Vyzkoušíte si strategické a kreativní myšlení i analytické schopnosti pod dohledem lektora.
 • Kurz můžete absolvovat z pohodlí Vašeho domova.

CO ZÍSKÁTE DÍKY PŘÍPRAVNÉMU KURZU

 • Získáte rady a tipy, které vám pomohou co nejlépe odehrát finální kolo simulace Unisim.
 • Získáte přístup ke všem otázkám a odpovědím, budeme sdílet veškeré zkušenosti.
 • Během přípravného kurzu (trvání cca 3h):
  • odehrajete min. 4 virtuální roky vaší firmy pod dohledem lektora (který vám bude radit),
  • získáte přístup na úvodní webinář, kde se budete moci zeptat na vše, co vás zajímá ohledně simulační hry Unisim a toho co by mohlo zlepšit vaše výsledky ve hře.
 • Detailně si s lektorem projdete jednotlivé části simulace,
  • tedy tvorbu produktu,
  • výběr efektivních prodejních kanálů,
  • výběr správné marketingové komunikace,
  • jak pracovat se zaměstnanci,
  • jak správně číst v reportech a mnoho dalšího.

OČEKÁVÁNÍ OD PŘÍPRAVNÉHO KURZU

Pro úspěšné zvládnutí přípravného kurzu se předpokládá, že si nastudujete video návody a připravíte si dotazy. Lektor vám doplní informce k návodům a bude dávat konkrétní triky ke hře, proto je nutné, abyste byli předem alespoň trošku seznámeni s principem hry a jednotlivými sekcemi. Lektor vám bude k dispozici po celou dobu kurzu, rád zodpoví vaše dotazy nebo dovysvětlí čemu nerozumíte.

V případě zájmu proveďte platbu pomocí online karty, aby se částka připsala okamžitě.

Podmínky:

 • Objednávka kurzu je závazná.
 • Po vyplnění objednávkového formuláře vám bude odeslán email se zálohovou fakturou, kde budou veškeré platební náležitosti.
 • Částku co nejdříve uhraďte dle vygenerovaných údajů.
 • Po připsání částky na náš účet vám vygenerujeme přístup do přípravné hry, na webinář a do speciální diskuzní skupiny.
 • Pokud se přípravného kurzu nezúčastníte, tak se peníze nevracejí.
 • V této objednávce prosím vyplňte email pod kterým jste registrováni v soutěži.
 • Účast na přípravném kurzu nijak neovlivňuje vaše výsledky ve finálním kole soutěže "Dostaň se na VŠ bez přijímaček".

Podobné kurzy z kategorie

Eshop kniha

0.0%
E-shop kniha aneb návod jak vybudovat úspěšný e-shop. Autorem je odborník v …

Pět tipů na email marketing pro e-shopaře a podnikatele

0.0%
Petr Popek radí ostatním podnikatelům jak správně využívat email marketing.

Online přípravný kurz na simulační hru Unisim

60.0%
UNIKÁTNÍ PŘÍPRAVNÝ KURZ NA SIMULACI UNISIM. Chcete uspět v soutěži "Dostaň …
397 Kč