Živé setkání: Chytré SEOŽivé setkání: Chytré SEO0%

Pavel Ungr Živým setkáním "Chytré SEO" Vás provede Pavel Ungr, nezávislý konzultant online marketingu a SEO. Pomocí tohoto kurzu získáte náskok před konkurencí a naučíte se přemýšlet tak, aby internetové vyhledávače pracovaly pro Vás. Na školení si osvojíte např. jak fungují vyhledávače (crawling, indexace, hodnocení), pro které weby SEO není vhodné, analýzu klíčových slov, práci s log-tailem, jak pracovat s obsahem, vyhodnocování SEO či SEO a sociální sítě. V rámci školení obdržíte také podklady ke školení (PDF) emailové konzultace s lektorem Pavlem Ungrem po dobu 14 dní zcela zdarma, seznam užitečných nástrojů a rozšíření pro SEO či seznam autoritativních zdrojů.
4 840

Popis

Živým setkáním "Chytré SEO" Vás provede Pavel Ungr, nezávislý konzultant online marketingu a SEO. Pomocí tohoto kurzu získáte náskok před konkurencí a naučíte se přemýšlet tak, aby internetové vyhledávače pracovaly pro Vás.

Na školení si osvojíte např. jak fungují vyhledávače (crawling, indexace, hodnocení), pro které weby SEO není vhodné, analýzu klíčových slov, práci s log-tailem, jak pracovat s obsahem, vyhodnocování SEO či SEO a sociální sítě. V rámci školení obdržíte také podklady ke školení (PDF) emailové konzultace s lektorem Pavlem Ungrem po dobu 14 dní zcela zdarma, seznam užitečných nástrojů a rozšíření pro SEO či seznam autoritativních zdrojů.

Podobné kurzy z kategorie

Naučte se lépe prodávat na Internetu

0.0%
Naučte se lépe prodávat na Internetu. Daniel Nytra je tvůrcem internetového …

Markeťáci na Vysočině

0.0%
Živé setkání marketérů, obchodníků a dalších lidí, kteří se pohybují v oblasti …

MARSPOM - Academy

0.0%
MARSPOM - Academy Vám poradí, jak moderně a efektivně vybudovat síťový …