Magnetický  marketingMagnetický marketing97%

Zdeněk Steiner Magnetický marketingNový projekt Zdeňka Steinera s titulem “Magnetický marketing“ Vám poskytne nový způsob realizace marketingu, který sám přitahuje potenciální klienty. Myšlenka, že by o Vás zákazníci projevovali zájem zcela sami, je samozřejmě velice lákavá a zároveň zní i trochu neuvěřitelně, ale právě ve video-kurzu Zdeňka Steinera se dozvíte, že je to možné a dokonce i poměrně jednoduché.Pro koho je program určen?Online trénink "Magnetický marketing" je vhodný pro všechny, kteří ve svém profesním životě používají marketing, především tedy pro podnikatele, živnostníky, marketéry a obchodníky. Svým nabitým obsahem však může zaujmout pozornost lidí z jiných oborů či soukromé osoby. Základní informaceMarketing a všechny činnosti s ním související hrají nepostradatelnou roli v každém podnikání. Nedaří se Vám uspět, máte dokonalý produkt či službu, ale přesto se úspěch nedostavuje. Je to možná proto, že dosavadní klasické formy marketingu v současné době přestávají fungovat a pokud budete i nadále tyto zastaralé formy ve Vašem podnikání uplatňovat, úspěch či vysoké zisky se Vám budou stále vzdalovat.Pokud hledáte způsob, jak Vaši dosavadní situaci změnit, je možná právě pro Vás vhodný program "Magnetický marketing". Základní myšlenkou tohoto kurzu je uplatňování zcela nových marketingových principů, při němž své zákazníky budete doslova přitahovat jako magnet. Dozvíte se zde, jak marketing dělat jinak, lépe s dosahování lepších výsledků. Marketing není o prodávání či nabízení produktů, ale o pomoci, řešení problémů a učení ostatních. Co získáte?V kurzu Zdeňka Steinera získáte cenné know-how, které Vašemu podnikání dodá zcela jiný rozměr. Velice rádi bychom pověděli či alespoň naznačili trochu více, ale vše se dozvíte, až nastane vhodný čas. Pokud Vás ale toto nové a neobvyklé pojetí marketingu zaujalo, doporučujeme se co nejdříve zaregistrovat do volné neplacené části, v brzké době na Vás totiž čeká příjemné překvapení.V současné době je k dispozici první bezplatné video "Ověřený způsob, jak přitáhnout zákazníky doslova jako magnet", ve kterém Vám bude představena podstata magnetického marketingu. Dále se zde dozvíte sedm nejčastějších marketingových triků, jimiž si prodejci snaží získat naši pozornost a zájem s případnou koupí produktu. Další dvě free videa budou zveřejněna 26.04.2015 a 29.04.2015. Více informací o jednom z největších projektů roků uvedeme po oficiálním spuštění.Kdo je Zdeněk Steiner?Úspěšný podnikatel a obchodník Zdeněk Steiner pomáhá mnoha lidem plnit si své životní sny a cíle. Je majitelem největšího velkoobchodu s outletovým oblečením v podmínkách České republiky. Ve svých vzdělávacích programech nesměřuje svou pozornost pouze na dosahování úspěchu v obchodní sféře, ale zabývá se i všemi podstatnými aspekty lidského života. Zdeňkovo zapálení, nadšení a chuť do života je velice nakažlivé, nechte se tedy inspirovat.
Cena neuvedena

Popis

Magnetický marketing

Nový projekt Zdeňka Steinera s titulem “Magnetický marketing“ Vám poskytne nový způsob realizace marketingu, který sám přitahuje potenciální klienty. Myšlenka, že by o Vás zákazníci projevovali zájem zcela sami, je samozřejmě velice lákavá a zároveň zní i trochu neuvěřitelně, ale právě ve video-kurzu Zdeňka Steinera se dozvíte, že je to možné a dokonce i poměrně jednoduché.

Pro koho je program určen?

Online trénink "Magnetický marketing" je vhodný pro všechny, kteří ve svém profesním životě používají marketing, především tedy pro podnikatele, živnostníky, marketéry a obchodníky. Svým nabitým obsahem však může zaujmout pozornost lidí z jiných oborů či soukromé osoby.

Základní informace

Marketing a všechny činnosti s ním související hrají nepostradatelnou roli v každém podnikání. Nedaří se Vám uspět, máte dokonalý produkt či službu, ale přesto se úspěch nedostavuje. Je to možná proto, že dosavadní klasické formy marketingu v současné době přestávají fungovat a pokud budete i nadále tyto zastaralé formy ve Vašem podnikání uplatňovat, úspěch či vysoké zisky se Vám budou stále vzdalovat.

Pokud hledáte způsob, jak Vaši dosavadní situaci změnit, je možná právě pro Vás vhodný program "Magnetický marketing". Základní myšlenkou tohoto kurzu je uplatňování zcela nových marketingových principů, při němž své zákazníky budete doslova přitahovat jako magnet. Dozvíte se zde, jak marketing dělat jinak, lépe s dosahování lepších výsledků. Marketing není o prodávání či nabízení produktů, ale o pomoci, řešení problémů a učení ostatních.

Co získáte?

V kurzu Zdeňka Steinera získáte cenné know-how, které Vašemu podnikání dodá zcela jiný rozměr. Velice rádi bychom pověděli či alespoň naznačili trochu více, ale vše se dozvíte, až nastane vhodný čas. Pokud Vás ale toto nové a neobvyklé pojetí marketingu zaujalo, doporučujeme se co nejdříve zaregistrovat do volné neplacené části, v brzké době na Vás totiž čeká příjemné překvapení.

V současné době je k dispozici první bezplatné video "Ověřený způsob, jak přitáhnout zákazníky doslova jako magnet", ve kterém Vám bude představena podstata magnetického marketingu. Dále se zde dozvíte sedm nejčastějších marketingových triků, jimiž si prodejci snaží získat naši pozornost a zájem s případnou koupí produktu. Další dvě free videa budou zveřejněna 26.04.2015 a 29.04.2015. Více informací o jednom z největších projektů roků uvedeme po oficiálním spuštění.

Kdo je Zdeněk Steiner?

Úspěšný podnikatel a obchodník Zdeněk Steiner pomáhá mnoha lidem plnit si své životní sny a cíle. Je majitelem největšího velkoobchodu s outletovým oblečením v podmínkách České republiky. Ve svých vzdělávacích programech nesměřuje svou pozornost pouze na dosahování úspěchu v obchodní sféře, ale zabývá se i všemi podstatnými aspekty lidského života. Zdeňkovo zapálení, nadšení a chuť do života je velice nakažlivé, nechte se tedy inspirovat.

Podobné kurzy z kategorie

Marketing Mastery

0.0%
Informační videa pro začínající infopodnikatele.

4 kroky k efektivnímu marketingu

0.0%
Zjistěte jak na efektivní marketing ve čtyřech krocích.