Naučte se lépe prodávat na InternetuNaučte se lépe prodávat na Internetu0%

Daniel Nytra Naučte se lépe prodávat na InternetuDaniel Nytra je tvůrcem internetového kurzu s titulem "Naučte se lépe prodávat na Internetu", ve kterém si osvojíte marketing pro Vaše realizované produkty. V tomto kurzu na Vás čeká celkem šest video lekcí, které odkryjí důležité kroky pro provádění úspěšné marketingové strategie vedoucí k získání nových klientů.  Pro koho je video-kurz “Naučte se lépe prodávat na Internetu“ určen?Tento program je vhodný jak pro lidi, kteří už mají určité podvědomí o marketingu, tak i pro úplné začátečníky. Získáte tedy postupný návod, jak krok po kroku postupovat při provádění Vaší marketingové strategie. V kterékoli fázi si můžete získané video zastavit či znovu zopakovat. V případě jakýchkoli připomínek či nejasností se můžete tázat prostřednictvím emailu či v komentářích každé lekce.Co je obsahem kurzu “Naučte se lépe prodávat na Internetu“?Video-kurz "Naučte se lépe prodávat na Internetu" je rozdělen celkem do šesti lekcí s video manuály. Každé pondělí obdržíte do Vaší emailové schránky novou lekci, s jejíž pomocí nastavíte marketing správnou cestou. Konkrétně obdržíte tyto lekce:analýza klíčových slov, konkurence, cílovka,doména, webhosting, instalace stránek,obsah stránek, databáze kontaktů,Facebook,PPC kampaně, bannery,nastavujeme měření a cíle, SEO.   Co získáte navíc ke kurzu “Naučte se lépe prodávat na Internetu“?Zakoupením tohoto kurzu navíc obdržíte:slevu na konzultaci či práce (75 %) prostřednictvím telefonu či Skype,vytvoření speciální stránky o Vašem realizovaném projektu na blogu Daniela Nytry,na konci kurzu autor vybere tři nejzajímavější projekty a věnuje jim deset hodin svého času (konzultace, nastavení kampaní atd.),zajímavé slevy.Kdo je Daniel Nytra?Daniel Nytra v oblasti marketingu působí už 16 let. Soustředí se na oblast marketingu, reklamy, sociálních sítí, technických pozadí stránek, mobilních aplikací a internetu obecně.
5 780

Popis

Naučte se lépe prodávat na Internetu

Daniel Nytra je tvůrcem internetového kurzu s titulem "Naučte se lépe prodávat na Internetu", ve kterém si osvojíte marketing pro Vaše realizované produkty. V tomto kurzu na Vás čeká celkem šest video lekcí, které odkryjí důležité kroky pro provádění úspěšné marketingové strategie vedoucí k získání nových klientů

Pro koho je video-kurz “Naučte se lépe prodávat na Internetu“ určen?

Tento program je vhodný jak pro lidi, kteří už mají určité podvědomí o marketingu, tak i pro úplné začátečníky. Získáte tedy postupný návod, jak krok po kroku postupovat při provádění Vaší marketingové strategie. V kterékoli fázi si můžete získané video zastavit či znovu zopakovat. V případě jakýchkoli připomínek či nejasností se můžete tázat prostřednictvím emailu či v komentářích každé lekce.

Co je obsahem kurzu “Naučte se lépe prodávat na Internetu“?

Video-kurz "Naučte se lépe prodávat na Internetu" je rozdělen celkem do šesti lekcí s video manuály. Každé pondělí obdržíte do Vaší emailové schránky novou lekci, s jejíž pomocí nastavíte marketing správnou cestou. Konkrétně obdržíte tyto lekce:

  • analýza klíčových slov, konkurence, cílovka,
  • doména, webhosting, instalace stránek,
  • obsah stránek, databáze kontaktů,
  • Facebook,
  • PPC kampaně, bannery,
  • nastavujeme měření a cíle, SEO.  

Co získáte navíc ke kurzu “Naučte se lépe prodávat na Internetu“?

Zakoupením tohoto kurzu navíc obdržíte:

  • slevu na konzultaci či práce (75 %) prostřednictvím telefonu či Skype,
  • vytvoření speciální stránky o Vašem realizovaném projektu na blogu Daniela Nytry,
  • na konci kurzu autor vybere tři nejzajímavější projekty a věnuje jim deset hodin svého času (konzultace, nastavení kampaní atd.),
  • zajímavé slevy.

Kdo je Daniel Nytra?

Daniel Nytra v oblasti marketingu působí už 16 let. Soustředí se na oblast marketingu, reklamy, sociálních sítí, technických pozadí stránek, mobilních aplikací a internetu obecně.

Podobné kurzy z kategorie

Marketing Mastery

0.0%
Informační videa pro začínající infopodnikatele.

Magnetický marketing

97.1%
Magnetický marketing. Nový projekt Zdeňka Steinera s titulem “Magnetický …