Psychologie ovlivňování - 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivostiPsychologie ovlivňování - 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti0%

Vít Prokůpek Ebook: Psychologie ovlivňování - 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivostiV titulu s názvem "Psychologie ovlivňování - 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti" nahlédnete více do oblasti psychologie. Tento ebook pro Vás připravil expert na tuto oblast Vít Prokůpek.Pro koho je určen ebook "Psychologie ovlivňování - 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti"?Tento titul je vhodný pro všechny, kteří se zajímají o oblast psychologie a její pozitivním využití v oblasti marketingu a prodeje.O knize "Psychologie ovlivňování - 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti"Tato publikace Vám poradí, jak pomocí získaných znalostí z oblasti psychologie přesvědčování získat větší úspěch u zákazníků, posílit leadership uvnitř společnosti i celkovou spokojenost Vašich zaměstnanců. Konkrétně v knize nalezneteco činit, abyste od ostatních častěji slyšeli slovo "Ano" jako odpověď na Vaše žádosti,jak efektivně využívat sílu slov a úspěšně komunikovat,jak se stát oblíbenějším,jak dosáhnout dobrých výsledků v prodeji i marketingu,co dělat, aby Vám Vaše okolí rádo vycházelo vstříc čijak využít nevědomé procesy, které se promítají do Vašeho rozhodování.O autorovi ebooku “Psychologie ovlivňování - 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti“Tento titul pro Vás připravil Vít Prokůpek, specialista na oblast psychologie ovlivňování v prodeji a v marketingu, lektor, konzultant a kouč působící na mezinárodní úrovni. Největší náplní Vítovy práce je realizace firemního řešení na míru. V lektorské činnosti se zaměřuje zejména na vyjednávání, psychologii přesvědčování, řešení konfliktních situací, prezentační a prodejní dovednosti. Veškeré své služby poskytuje jak v českém, tak i anglickém jazyce.
242

Popis

Ebook: Psychologie ovlivňování - 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti

V titulu s názvem "Psychologie ovlivňování - 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti" nahlédnete více do oblasti psychologie. Tento ebook pro Vás připravil expert na tuto oblast Vít Prokůpek.

Pro koho je určen ebook "Psychologie ovlivňování - 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti"?

Tento titul je vhodný pro všechny, kteří se zajímají o oblast psychologie a její pozitivním využití v oblasti marketingu a prodeje.

O knize "Psychologie ovlivňování - 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti"

Tato publikace Vám poradí, jak pomocí získaných znalostí z oblasti psychologie přesvědčování získat větší úspěch u zákazníků, posílit leadership uvnitř společnosti i celkovou spokojenost Vašich zaměstnanců. Konkrétně v knize naleznete

  • co činit, abyste od ostatních častěji slyšeli slovo "Ano" jako odpověď na Vaše žádosti,
  • jak efektivně využívat sílu slov a úspěšně komunikovat,jak se stát oblíbenějším,
  • jak dosáhnout dobrých výsledků v prodeji i marketingu,
  • co dělat, aby Vám Vaše okolí rádo vycházelo vstříc či
  • jak využít nevědomé procesy, které se promítají do Vašeho rozhodování.

O autorovi ebooku “Psychologie ovlivňování - 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti“

Tento titul pro Vás připravil Vít Prokůpek, specialista na oblast psychologie ovlivňování v prodeji a v marketingu, lektor, konzultant a kouč působící na mezinárodní úrovni. Největší náplní Vítovy práce je realizace firemního řešení na míru. V lektorské činnosti se zaměřuje zejména na vyjednávání, psychologii přesvědčování, řešení konfliktních situací, prezentační a prodejní dovednosti. Veškeré své služby poskytuje jak v českém, tak i anglickém jazyce.

Podobné kurzy z kategorie

Konkrétní plán pro budování silné značky – webinář “Navždy…

0.0%
Navždy značkou. Na webinaři s názvem "Navždy značkou" se dozvíte postup, jak z …

Naučte se lépe prodávat na Internetu

0.0%
Naučte se lépe prodávat na Internetu. Daniel Nytra je tvůrcem internetového …

Eshop kniha

0.0%
E-shop kniha aneb návod jak vybudovat úspěšný e-shop. Autorem je odborník v …